شرکت حفاری شمال به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه صنعت حفاری چاه‌های نفت و گاز بر اساس چشم‌انداز تدوین شده شرکت، راهبردهای مهمی را تدارک دیده و توانسته‌است گام‌های مهمی در حوزه کسب سهم شایسته از بازار حفاری ایران بردارد.

این شرکت در حال حاضر خدمات فنی و حفاری گسترده ای را در زمینه حفاری، خدمات دریایی، سیمانکاری و اسیدکاری، حفاری انحرافی، نمودارگیری از چاه ها، راندن لوله های جداری، ابزار و لوازم در گردش، مهندسی گل و سیمان ، پسماند حفاری، چاه پیمایی ، کنترل عملیات حفاری به شرکتهای بزرگ و معتبر ایرانی و بین المللی ارائه می کند.

سرفصل‌های دوره

روز اول :

مفاهیم فرآیند‌کاوی

فابلیت‌های فرآیندکاوی

آموزش نرم‌افزار Disco

روز دوم :

ارتباط فرآیند‌کاوی و مدیریت فرآیند‌های کسب و کار

آموزش نرم‌افزار Prom

پیاده‌سازی مثال‌های واقعی در نرم افزار Disco

درس آموخته : امروزه ابزارهای فرآیندکاوی بسیاری توسعه یافته‌ و نیز در حال توسعه هستند.  رابط کاربری وتجربه کاربرUX & UI)) معمولا نقش مهمی در انتخاب این ابزار ‌ها توسط افراد ایفا می‌کنند با این حال تاثیر قابل توجه الگوریتم‌های به کار رفته در کشف فرآیند و نیز دقت آن‌ها از دید کاربران عمومی فرآیندکاوی مخفی می‌ماند. برای توجه به این موضوع سابقه ابزار در توسعه الگوریتم‌های کشف و نیز تایید دانشمندان فرآیند‌کاوی می‌تواند اعتبار ابزار‌ها را مشخص کند.

اخیرا آقای ویل ون در الس ملقب به پدر خوانده فرآیندکاوی در کتابی با عنوان Handbook of Process mining  لیست ابزار‌های مورد تایید خود را منتشر نموده است. که در شکل زیر تعدادی از این ابزار‌ها گزارش شده است.

همچنین در مقاله‌ای با عنوان Rethinking the Input for Process Mining: Insights from the XES Survey andWorkshop که در سال 2021 از بین شرکت کنندگان کنفرانس فرآیند‌کاوی نظر سنجی در استفاده از ابزار شده بود نتایج زیر به دست آمد

برای آموزش بیشتر مفاهیم فرآیند‌کاوی می‌توانید مقاله با عنوان «فرآیند‌کاوی چیست؟ » را مطالعه کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *