سلسله وبینارهای فرایند کاوی

شرکت پراسس آنالیست با هدف افزایش دانش مخاطبین و آشنایی هرچه بیشتر با مفاهیم، چالش‌ها و پیشرفت‌های حاصل شده در علم فرآیند‌کاوی به صورت دوره‌ای اقدام به برگزاری سلسله وبینار‌های آموزشی می‌نماید.

در این وبینار‌ها اساتید، دانشجویان دکتری مجریان پروژه‌ها و مدیران صنایع مربوطه با به اشتراک گذاری تجربیات خود سعی در افزایش مهارت و دانش علاقمندان به حوزه فرآیندکاوی را خواهند داشت.

تجربیات اجرای فرآیند‌کاوی در صنایع مختلف و بینش‌های حاصل شده در این وبینار‌ها می‌تواند راه را برای پیشبرد استفاده از فناوری فرآیند‌کاوی در سازمان‌های مشابه هموار نماید.

1

فرآیندکاوی در یک نمای 360 درجه

فرآیند کاوی سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا فرآیندهای واقعی خود را کشف کنند، بینش ارائه دهند، مشکلات را تشخیص دهند و به طور خودکار اقدامات اصلاحی را آغاز کنند.فرآیند کاوی یک رشته علمی در حال ظهور است که در تقاطع علم فرآیند و علم داده قرار دارد. ترکیبی از مدل‌سازی و تحلیل فرآیند با گزارش رویداد موجود در سیستم‌های اطلاعاتی امروزی، ابزار جدیدی را برای مقابله با مشکلات انطباق و عملکرد فراهم می‌کند.در این وبینار با الهام گرفتن از آخرین دوره آقای الست می‌خواهیم، مروری بر مفاهیم فرآیند کاوی ارائه کرده و انواع مختلف فرآیند کاوی (به عنوان مثال، کشف فرآیند و بررسی انطباق) و اجزای اصلی آن، یعنی مدل‌های فرآیندی و گزارش رویداد را معرفی نماییم. همچنین ، مروری کوتاه بر برنامه‌ها و نرم افزارهای فرآیند کاوی ارائه خواهد شد.

زمان برگزاری

وبینار در تاریخ 20 اردیبهشت ساعت 16 الی 17:30 برگزار شد