_

آموزش سازمانی

ما به شما در سازمانتان آموزش می‌دهیم

مجموع مهارت و دانش کارکنان یک سازمان نمادی از بلوغ و قدرت یک سازمان است. بنابراین افزایش مهارت و یادگیری کارکنان منجر به پیشرفت قابل توجه در دستاورد‌های سازمان‌ها می شود.

سازمان‌ها بایستی از تمام ظرفیت خود به منظور آموزش سازمانی و توسعه کارکنان برای رسیدن به نقطه اوج خود استفاده کنند.

یکی از مهمترین گام‌های یک سازمان جهت رشد و اتخاذ رویکرد‌های فرآیندی و داده محور آموزش کارکنانی است که به طور قابل توجهی در فرآیند‌های سازمان درگیر هستند.

این آموزش‌ها سبب یادگیری کارکنان و رویکردی پذیرنده تر نسبت به تغییرات مربوط به اجرای پروژه‌های بهبود کسب و کار خواهد شد و از سوی دیگر منجر به توانمندی کارکنان سازمان شده و سازمان با افزایش مهارت و دانش کارکنان خود خواهد توانست با هزینه کمتر و در زمان نسیت به فرایندکاوی اقدامات لازم را پیش ببرد.

تیم پراسس آنالیست به پشتوانه تجربه اجرای موفق بیش از 400 دوره سازمانی در زمینه مدیریت فرآیند و فرآیند‌کاوی آمادگی برگزاری دوره‌ های سازمانی را به صورت کارگاهی دارد.

لازم به ذکر است سازمان‌ها با ارائه گزارش رویداد مربوط به یکی از فرآیند‌های خود می‌توانند از عارضه‌یابی، تجزیه و تحلیل و بهبود فرآیند مذکور بهره‌مند گردند.

بدین روش علاوه بر آشنایی با مفاهیم، کارکنان به طور عملی می‌توانند تجزیه و تحلیل فرآیند‌های مربوط به سازمان خود را زیر نظر داشته و اجرا کنند.

_

کارگاه فرایندکاوی

تخصص ما برگزاری کارگاه آموزشی است

استفاده از علم داده مهارتی است که آینده تمام سازمان‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

زیرا سازمان هایی که قادر به استفاده هوشمندانه از داده ها نیستند، زنده نخواهند ماند.

تمرکز بر ذخیره سازی داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها کافی نیست. دانشمند داده باید داده ها را به تجزیه و تحلیل فرآیند مرتبط کند.

فرآیند کاوی شکاف بین تجزیه و تحلیل فرآیند مبتنی بر مدل سنتی (به عنوان مثال، شبیه سازی و سایر تکنیک های مدیریت فرآیند کسب و کار) و تکنیک های تجزیه و تحلیل داده محور مانند یادگیری ماشین و داده کاوی را پر می کند.

فرآیند کاوی به دنبال بررسی برهم کنش بین گزارش رویداد (یعنی رفتار مشاهده‌شده) و مدل‌های فرآیند (دست‌ساز یا کشف شده به‌طور خودکار) است.

این فناوری اخیراً در دسترس قرار گرفته است، اما می توان آن را برای هر نوع فرآیند عملیاتی (سازمان ها و سیستم ها) اعمال کرد.

کاربردهایی مانند: تجزیه و تحلیل فرآیندهای درمانی در بیمارستان‌ها، بهبود فرآیندهای خدمات مشتری در یک شرکت چندملیتی، درک رفتار مرور مشتریان با استفاده از سایت رزرو، تجزیه و تحلیل خرابی‌های سیستم حمل و نقل، و بهبود رابط کاربری دستگاه اشعه ایکس.

همه این کاربردها وجه مشترکی دارند که آن استفاده از تحلیل فرآیند برای بررسی پویایی سیستم است. فرآیند کاوی حلقه مفقوده بین تحلیل مدل‌های فرآیندی و تکنیک های تجزیه و تحلیل داده محور است.

در کارگاه‌های کاربردی فرآیند‌کاوی، پراسس آنالیست از طریق دسترسی به مجموعه داده‌های مربوط به سیستم‌های اطلاعاتی و آموزش نرم‌افزار‌های فرآیند‌کاوی به آسانی که می‌توانید برای تجزیه و تحلیل و بهبود فرآیندها در حوزه‌های مختلف آماده شوید.

در کارگاه‌های کاربردی فرآیند‌کاوی، پراسس آنالیست از طریق دسترسی به مجموعه داده‌های مربوط به سیستم‌های اطلاعاتی و آموزش نرم‌افزار‌های فرآیند‌کاوی به آسانی که می‌توانید برای تجزیه و تحلیل و بهبود فرآیندها در حوزه‌های مختلف آماده شوید.

در کارگاه کاربردی فرآیند‌کاوی علاوه بر آشنایی با بهترین و مناسب ترین نرم‌افزار مطرح و در دسترس در این حوزه در ایران، با استفاده از داده‌های واقعی فرآیند‌ها تحلیل و عارضه‌یابی می‌شوند و دانش‌پذیران می‌توانند در انتهای این کارگاه فرآیند‌های مربوط به سازمان خود را تجزیه و تحلیل کنند.

_

مربی گری

رسالت ما راهبری سازمان شما است

یکی از مهمترین نیاز‌های سازمان ها هدایت کارکنان به صورت قدم در حین آموزش است . اگرچه آموزش‌های سازمانی سهم قابل توجهی در ارتقای دانش کارکنان و به تبع آن بلوغ سازمان دارند. در اغلب مواقع این آموزش‌ها به تنهایی در جهت حل چالش‌های سازمان موثر نخواهند بود. در شروع پروژه های فرآیندکاوی اغلب سازمان‌ها با مشکلاتی نظیر تعریف محدوده پروژه، استخراج داده‌ها، آماده سازی داده‌ها ، کشف و تحلیل فرآیند‌ها ، استخراج بینش و تحلیل علل ریشه‌ای مشکلات فرآیند مواجه می‌شوند. به منظور رفع این مشکلات و آموزش در کنار فعالیت عملی شرکت پراسس آنالیست خدمت مربی گری را به سازمان ‌های علاقمند توصیه می‌نماید.

تمرکز بر ذخیره سازی داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها کافی نیست. دانشمند داده باید داده ها را به تجزیه و تحلیل فرآیند مرتبط کند.

این خدمت شامل گام‌های زیر است :

  • مشاوره رایگان جهت استخراج گزارش رویداد در ابعاد مناسب
  • مشاوره رایگان جهت پیش پردازش داده و آماده سازی داده‌ها
  • مشاوره رایگان جهت انتخاب فرایندهای منتخب برای شروع فرآیند‌کاوی
  • مشاوره جهت استفاده از قابلیت‌های فرآیند‌کاوی
  • آموزش ایجاد تحلیل‌ و بینش با استفاده از فرآیند‌کاوی
  • ارائه مشاوره جهت انتخاب نرم افزار فرآیند‌کاوی مناسبآموزش استفاده از نرم افزار‌های فرآیند‌کاوی
  • ارائه دمو نرم افزار فرآیندکاوی به صورت رایگان

پس از طی مراحل فوق، بدنه کارشناسی کارفرما قادر خواهد بود:گزارش‌های رویداد مربوط به فرآیند‌های مورد نظر را شناسایی و استخراج نمایدبا انتخاب یک نرم افزار فرآیند‌کاوی مناسب داده‌های گزارش رویداد را در این نرم افزار تحلیل کندبا استفاده از تحلیل‌های ایجاد شده جهت بهبود فرآیند و علل ریشه‌ای مشکلات راهکار مناسب دهند

برای درخواست  خدمات و یا رزرو وقت مشاوره میتوانید با شماره تماس زیر با ما در ارتباط باشید

02146138782